Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 35,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 11/06/2023 10:05 Post ID: 142880


Pagesa

35,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 72,176 Euro
Distanca 1.91 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Dhimiter Kamarda Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 454

Jepet shtëpi me qira, kati i parë i një vile, ambient 1+1 në lagjjen: “Ali Demi”. Shtëpia është e organizuar në një korridor të bollshëm, dhomë gjumi, kuzhinë të veçuar, sallon dhe tualet. Shtëpia është e orientuar nga Jug-Lindja dhe me shumë dritë. Ka verandë dhe ballkon.
Shtëpia është e pajisur me çdo mobilje dhe elektroshtepiake të nevojshme.