Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 550 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/06/2023 18:35 Post ID: 142633


Pagesa

550 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 120.00 m2 me 2 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 171,911 Euro
Distanca 1.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 77

Shtëpi me qera, 3+1, Ali Demi , 550€ i diskutueshem

• Tipologjia : Aparament 3+1
•Adresa:Ali Demi rruga Pasho Hysa
• Jepet i mobiluar
• Kati 2 banim
• Pjesë vile me qera
• 💶 550€

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera pjesë vile ,3+1,sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile .Ka organizim shumë të mirë ,dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.Ka të gjitha kushtet e nevojshme. Sistem ngrohje/ftohje.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.