Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 06/06/2023 11:45 Post ID: 141024


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 68.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 92,689 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Bar Loft - Harta
Lexime 9

Apartament me qera, 1+1, Astir, 350€

• Tipologjia : Aparament 1+1
•Adresa:Astir ,Bar Loft
• Jepet i mobiluar
• Kati 9 banim
• Aparament me qera
• 💶 350€

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1,sipërfaqe 68m² dhe gjendet në katin e 9 të një pallati te r1 .Ka organizim shumë të mirë ,dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.Ka të gjitha kushtet e nevojshme. Sistem ngrohje/ftohje.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.