Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/05/2023 23:43 Post ID: 133844


Pagesa

350 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 97,838 Euro
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 499

Jepet Apartament me qira 1+1 ne rrugen Myslym Shyri. Ka siperfaqe 50 m2, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Apartament ka 1 sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Jepet me qira i mobiluar