Shtepi me qera Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 17,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 21/05/2023 22:18 Post ID: 133559


Pagesa

17,000 Leke Zero Komision

Ambjenti Garsoniere, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 20.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 0
Distanca 3.49 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Loni Ligori ,Shqiperia - Harta
Lexime 2138

Jepet me qera garzoniere e mobiluar, internet dhe uje free