Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 35,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 21/05/2023 18:39 Post ID: 132842


Pagesa

35,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 80,195 Euro
Distanca 1.11 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Naim Frasheri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 393

Jepet Apartament me Qera ne Rrugen Naim Frasheri, prane Mozaikut te Tiranes. Apartamenti eshte 65 meter katror, totalisht i kompletuar me ballkon te madh dhe hapesira eshte e madhe. Per cdo informacion na kontaktoni ne .