Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 4+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 20/07/2023 12:41 Post ID: 124719


Pagesa

1,700 Euro

Ambjenti 4+1, E mobiluar   (Per 7 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 400.00 m2 me 4 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 425,966 Euro
Distanca 2.38 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Kodra e Diellit Farke,Shqiperia - Harta
Lexime 161

Vile elitare ofrohet per qira ne residencen Kodra e Diellit 1. Residenca ofron kushte bashkekohore, komoditet, siguri 24/24 dhe hapesira te gjelberuara. Vila organizohet ne 3 kate dhe disponon: 2 sallone ndenjie dhe kuzhina gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, lavanteri, palester, depo, 2 veranda, ballkon si dhe oborr me pishine. Hapesire parkimi. Totalisht e arreduar ne menyre komode. Pamje e lire me plot drite dhe diell. Zone mjaft e preferuar dhe lehtesisht e aksesushme.