Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 25,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 22/05/2023 15:28 Post ID: 122716


Pagesa

25,000 Leke

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 93.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 48,841 Euro
Distanca 18.09 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa SH54 ,Shqiperia - Harta
Lexime 756

Apartament me qera 1+1 , Fresk ,250 Mije leke

• Tipologjia 1+1
•Adresa: Rruga e Linzes Fresk, perballe Furre buke Europa
• Jepet i mobiluar
• Kati 1 banim
• Aparament me qera
• 💶 250 mije leke

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe 93m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me Ashensor .Ka organizim shumë të mirë ,dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumi, tualeti. Ka të gjitha kushtet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni