Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 25,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 14/03/2023 10:26 Post ID: 108133


Pagesa 25,000 Leke
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 66.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 57,282 Euro
Distanca 1.34 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 613

🔺️Jepet me qera apartament 1+1🔺️

📍 Ali Demi,Siper burgut grave
🔹️Kat vile
🔹Kati 3
🔹 Ashensor jo
🔹Siperfaqa bruto: 66m2

▫️Organizohet:
🔹️Sallon dhe ambjent gatimi
🔹️Dhoma gjumi 1
🔹Tualete 1
Kuzhina per tu rregulluar

Ofrohet
🔹️E mobiluar
🔹️ Parket jo
🔹️Pllake po
🔹Ka kubatur te rregullt

Cmimi 25000 1 qera Baze 1 qera Te fundit

[ID SSAXH 001]