Shtepi me qera Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 18,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 13/03/2023 13:17 Post ID: 107831


Pagesa 18,000 Leke
Ambjenti Garsoniere, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 34.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 0
Distanca 1.73 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania - Harta
Lexime 608

Jepet me qira Garsoniere ne Rrugen Jordan Misja Tirane. Garsoniera eshte ndertese private 1 -kateshe me sip 34 m2 me oborr dhe vend parkimi.Garsoniera perbehet nga Sallon ndenje me kendin e kuzhines, dhe tualeti. Garsoniera eshte e mobiluar. Garsoniera ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone kontaktoni.