Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 190 Euro. Tirane

Shtepi me qera 22/03/2023 14:49 Post ID: 105829


Pagesa 190 Euro Zero Komision
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 96.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 1191

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor, pallat I ri dhe I mire administruar. Pallati eshte me termoizolim, uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Jepet vetem per ├žift pa femije ose 2 vajza.

Nuk bashkpunoj me agjensi.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.