🔻Jepet me qera apartament 2+1+2🔺 [ID LM 491] Tirane

Shtepi me qera 02/12/2022 23:42 Post ID: 92755


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Distanca 2.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 8


📍kongresi Manastirit. Afer QSUT

🔹 Pallat I ri
🔹Kati 1 banim
🔹 Ashensor po
🔹Siperfaqa bruto:85 m2

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi
🔹Dhoma gjumi 2
🔹Tualete 2
🔹️Ballkon 1

▫️Ofrohet
🔹E mobiluar ne kushte bashkohore
🔹Parket po
🔹️Pllake jo
🔹️Kondicioner
🔹Ne gjendje te mir
🔹 Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 400 € . Parapagim 6 muaj

Ofrohet garazhd dhe depo me cmim ekstra

[ID LM 491]