Vile 3-kateshe per qira prane shkolles "Osman Myderizi". Tirane

Shtepi me qera 02/12/2022 18:00 Post ID: 92747


Pagesa 2,000 Euro
Ambjenti 4+1, Pjeserisht   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 320.00 m2 me 3 Tualete
Kati Vila Luksoze Kati 3
Distanca 1.25 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Ali Visha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 12

Vile 3-kateshe ofrohet per qira tek shkolla "Osman Myderizi" prane ambasades Amerikane. Siperfaqe ndertimi 320m2 e shperndare ne 3 kate. Oborr+Verande. Ndertim cilesor dhe i mireinvestuar. Fasade e jashtme me veshje kapote. Dyer druri dhe vetrata plastike me dopio xham dhe grila. Rrjet elektrik cilesor, 2 polar. Seicili nga katet mund te funksionoje si i pavarur me energji elektrike. Rrjet hidraulik multistrat. Sistem ngrohje-ftohje me chiller. Oxhak funksional. Elektroshtepiake cilesore dhe me kursim energjie. 
Kati 1: -palester; -lavanteri;
Kati 2: -korridor shperndares; -sallon ndenjie i bollshem;- kuzhine gatimi; -ambient zyre; -tualet me dritare; -ballkon; -verande e bollshme;
Kati 3: -korridor shperndares; -dhome gjumi matrimoniale+tualet me dritare; -dhome gjumi; -tualet me dritare; 2 ballkone. 
Hapesire parkimi. Zone e mirestrukturuar dhe lehtesisht e aksesueshme. Aksesim i shpejte si ne "Rrugen e Elbasanit" edhe ne "Blv. Gjergj Fishta".