Jepet Apartment me qera 3+1, [ID KBNA 1146] Tirane

Shtepi me qera 02/12/2022 16:42 Post ID: 92738


Pagesa 700 Euro
Ambjenti 3+1, Pjeserisht   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Distanca 0.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

🔻Jepet apartament me qera 3+1, per zyra ose banim

📍Bulevardi Bajram Curri, pallatet Agimi

🔹Pallat ekzistues
🔹Kati 3 banim
🔹 Ashensor Jo
🔹Siperfaqa bruto: 78 m2


▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi te ndara
🔹Dhoma gjumi 2
🔹Soxhorno 1
🔹Tualete 1
🔹Ballkon 1, 10 m2

▫️Ofrohet
🔹 Pjeserisht i mobiluar
🔹Me pllake
🔹Kondicioner
🔹 Ka kubatur te rregullt
🔹Orjentimi Veri - Lindje


Cmimi: 700 euro muaji + 1 garanci