🔻 JEPETAPARTAMENT ME QERA 1+1 🔺📍 Bulevardi i Ri ASTIRIT[ID AXHDNNA 2082] Tirane

Shtepi me qera 02/12/2022 15:38 Post ID: 92731


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Distanca 2.87 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

🔻 JEPETAPARTAMENT ME QERA 1+1 🔺

📍 Bulevardi i Ri ASTIRIT, perball Bar Flamingo

🔹Kati 8
🔹Siperfaqa: 78 m2
🔹Pallat i ri

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi se bashku
🔹 Dhoma gjumi 1
🔹Tualete 1
🔹Koridor
🔹Ballkon 1

▫️Ofrohet
🔹Mobiluar
🔹Dhoma gjumit krevat dopio
🔹 Ka kubature te rregullte
🔹Mobilim i sapobere
🔹 2 Kondicioner inverter
🔹 Smart Lock
E PABANUAR ASNJEHERE

Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme
Cmimi: 400 Euro + 1 Garanci
[ID AXHDNNA 2082]