Rruga Hoxha Tahsim, pak minuta larg Sheshit Avni Rustemi jepet me qera apartament 2+1+2, 500 Euro Tirane

Shtepi me qera 02/12/2022 13:57 Post ID: 92705


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Distanca 1.11 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

🏒 Rruga Hoxha Tahsim, pak minuta larg Sheshit Avni Rustemi jepet me qera apartament 2+1+2, 100 𝐦2, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon ,1 dhome gjumi me krevat matrimonial dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me 3 krevate teke dhe 2 tualete. I pershtatshem per 5 persona. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.
πŸ“ Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeΓ§are.
πŸ’Ά Ç𝐦𝐒𝐦𝐒: 500 €
πŸ“² Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare