Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kristal Center (ID B220319) Tirane Tirane

Shtepi me qera 20/12/2022 16:15 Post ID: 92498


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Distanca 1.96 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa kristal ceneter - Harta
Lexime 53

Tek Kristal Center, prane mbikalimit, jepet me qera apartament 2+1, me 2 tualete, me ballkon, kati i 5, me siperfaqe 110 m2, pallat i ri, pa ashensor, kondicioner ne cdo dhome, e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Kerkohet muaji i pare i qerase, dhe nje garanci !

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 500 Euro/Muaji