!!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate (ID B220316) Tirane Tirane

Shtepi me qera 28/11/2022 17:49 Post ID: 92259


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Distanca 2.45 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 22

Tek Liqeni Thate, ne rrugen Hamdi Sina, jepet apartament 2+1, 2 tualete, ballkoni, me siperfaqe 80 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, kondicioner ne cdo dhome, mobilimi bashkekohor.

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci.

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobilare!

Jepet me qera 500 Euro I Padiskutueshem