Jepet apartament me qera 1+1[ID XHKASNA 0955] Tirane

Shtepi me qera 29/11/2022 21:45 Post ID: 92207


Pagesa 330 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 53.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Distanca 2.75 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania - Harta
Lexime 81

🔻Jepet apartament me qera 1+1🔺

📍 Adresa: Rruga Niko Avrami

🔹Pallat ekzistues
🔹Kati 1
🔹Ashensor Jo
🔹Siperfaqa : 53 m2

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi me vete
🔹Dhoma gjumi 1
🔹Tualete 1 me dritare
🔹Ballkon 0
Zona e qete
▫️Ofrohet
🔹E mobiluar
🔹Ne gjendje shume te mire
🔹 Ka kubature te rregullte
🔹 Me kondicioner ne dhome

Cmimi: 330 euro/ muaji
1 qera +1 garanci

[ID XHKASNA 0955]