Qera, Apartament 2+1+2, 21 Dhjetori, Tirane, 550eu/muaj, ID PRO28740 Tirane

Shtepi me qera 02/02/2023 18:16 Post ID: 92204


Pagesa 550 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 76.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1
Distanca 1.09 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania - Harta
Lexime 232

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjes .
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 1
• Sipërfaqja e apartamentit : 75m2
Organizimi i brendshëm :
• Salloni i ndenjes
• Ambienti i gatimit
• 2 dhoma gjumi
• 2 Tualet
Cilësime të tjera:
• I sapo restauruar
• Mobilim i ri
• Kubaturë e rregullt
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor
• Orientim i mirë ndaj dritës
• Kondicioner
• Ndërtim ekzistues
Zonë e preferuar për banim dhe ofron të gjitha facilitet.
Për ta vizituar na kontaktoni!