!!!Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Grand (ID B220314) Tirane Tirane

Shtepi me qera 07/12/2022 15:42 Post ID: 92116


Pagesa 370 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Distanca 1.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa kompleksi grand - Harta
Lexime 25

Tek kompleksi Grand ne Rrugen Todi Shkurti , jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, ballkon me siperfaqe 90 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, 1 kondicioner, i mobiluar ne menyre bashkekohore .

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i 12 i qerase dhe nje garanci !

Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare !

Jepet me qera 370 Euro/