🏒 Rruga Todi Shkurti,tek Kompleksi Grand, jepet me qera apartament 2+1+ballkon,400 Euro Tirane

Shtepi me qera 08/12/2022 16:23 Post ID: 92056


Pagesa 400 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 90.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Distanca 1.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Todi Shkurti, Tirana, Albania - Harta
Lexime 21

🏒 Rruga Todi Shkurti,tek Kompleksi Grand, jepet me qera apartament 2+1+ballkon, 90 𝐦2, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon, I pershtatshem per 4 persona.Ndodhet ne katin 4-et te nje pallati me ashensor.
πŸ“ Kusht: 2 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeΓ§are.
πŸ’Ά Ç𝐦𝐒𝐦𝐒: 400 Euro
πŸ“² Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare