🏒 Rruga Myslym Shyri,prane Big Market jepet me qera apartament 1+1+ballkon, 450 Euro Tirane

Shtepi me qera 25/11/2022 17:58 Post ID: 92037


Pagesa 450 Euro
Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 55.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Distanca 0.63 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 17

🏒 Rruga Myslym Shyri,prane Big Market jepet me qera ne pallat ekzistues , apartament 1+1+ballkon, 55𝐦2, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, gatimi e ngrenie, 1 dhome gjumi me krevat matrimonial ,1 tualet dhe 1 ballkon, I pershtatshem per 2 persona.Ndodhet ne katin 4-et te nje pallati ekzistues.
πŸ“ Kusht:1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeΓ§are.
πŸ’Ά Ç𝐦𝐒𝐦𝐒: 450 Euro
πŸ“² Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare