Jepet me Qera Tirane

Shtepi me qera 10/12/2022 18:26 Post ID: 90211


Pagesa 500 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 2 Ashensor
Distanca 2.77 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Nexho Konomi, Tirane, Shqiperia - Harta
Lexime 43

Jepet me Qera apartament 2+1 ne katin e 3 banim ne nje pallat te ri me ashensor me Siperfaqe 110m te Green City, rruga Nexho Konomi. I inverstuar dhe mobiluar ne menyre perfekte me te gjitha te reja dhe me stil. Apartamenti ka cdo gje, qe nga sistemi multisplit, ngrohje ftohje, lavastovilje,lavatrice etj. Jepet vetem per Qera afatgjate. Cmimi 550 euro/muaj. Nese paguhen 4 qera cmimi shkon 500 euro ne muaj.
Per vizite ne prone dhe me shume info kontaktoni