🏢Ne Qender te Tiranes jepet me qera apartament 3+1+2 i mobiluar C𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 Eurouro Tirane

Shtepi me qera 25/11/2022 18:18 Post ID: 81324


Pagesa 600 Euro
Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 160.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Distanca 1.22 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa QenderTirane - Harta
Lexime 92

🏢Ne Qender te Tiranes, jepet me qera apartament 3+1+2 me siperfaqe 160 𝐦², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues .Apartamenti eshte i pershtatshem per familje dhe organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.
📍 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare.
💶 Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 600 €uro
📲 Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare