Super Apt 2+1+2wc& Depo - me 3 Post PARKIME, te Joy Residence *TEG - 100% i Ri, Arredim dhe Elektro Premium **Verande dhe Ambiente Fantastike Tirane

Shtepi me qera 01/12/2022 02:44 Post ID: 18278


Pagesa 1,500 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 126.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Distanca 1.64 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sauk/Qendra TEG
Adresa Joy Residence, TEG - Harta
Lexime 308160

Jepet Apartament Super Moderne 2+1 +2 Wc + Depo + Ballkon Te Madhe Teg / Rezidenca Joy-Apartamenti Eshte 100% I Ri  -Ka 3 Kondicioner- Frigorifer Te Madh Samsung- Kuzhina Perfekt Çdo Gje Druri E Re - Ballkon Te Madhe- 3 Vende Parkimi

Q3561

Te Dhenat E Ndarjes 

- 1 Soxhorno + Kuzhine 
- 1 Korridor 
- 2 Dhoma Gjumi 
- 1 Ballkon 
- 2 Tualete
- 1 Depo

- Siperfaqe Total :126 m2
- Siperfaqe Neto : 114 m2 
- Kati :2
- Vit Ndertm : 2020
- Katet E Pallatit :3
- Ashensor : Po

Karakteristikat:

 Jepet Apartament Super Moderne 2+1 +2 Wc + Depo + Ballkon Te Madhe 1500wu Teg / Rezidenca Joy
- Apartamenti Eshte 100% I Ri  
- I Mire Organizuar Me 2 Dhoma Gjumi Ajo E Çiftit Me Tualet Brenda Me Krevat Dhe Dyshek Te Rinj
- Kuzhina Dhe Soxhorno I Bollshem
- Elektroshtepiaket Te Gjitha Cilesore ( Bosch Samsung
- Ka 3 Kondicioner Ne Çdo Ambjent 
- Çdo Gje Eshte E Re***
- Frigorifer Te Madh Samsung
- Ka Nje Depo Per Lavatriçen Dhe Rrobat 
- Kuzhina Perfekt Çdo Gje Druri E Re 

- Ballkon Te Madhe

Ka 3 Poste Parkimi***

Joy Rezidenc Eshte Unike Pasi Pasqyron Gjelberimin E Petreles Dhe Pamjen Nga Mali I Dajtit
Vendi Ideal Per Te Jetuar Shendetshem Ne Mes Qetesise Dhe Ajerit Te Paster Larg Zhurmes ..
Infrastrukture Moderne Ndertim Cilesor Siguri Dhe Administrim 24 Ore
Jetese Ne Komunitet Te Perzzgjedhure...

Zona E Tegut Eshte Nje Nga Me Te Kerkuarat Per Momentin Per Te Gjitha Facilitet Qe Ka Edhe Direkt Lidhjen Me Autostraden...Çmimi: 1500 Euro Neto ( I Padiskutushem )

Tel Ose Whatsapp: