🏡 shtepi me qera ne vore

🕵 Online 374 lexues | ⏳ 17 njoftime ne pritje     Print

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vore |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet vilë dy kateshe me qera , kati pare ka garazh si vend per te parkuar makinen plus nje mini magazin.kati dyte ka 3 dhoma , sallon dhe kuzhin, te gjitha te mobiluara. shtepia ka baçe ku jan mbjelle disa lloje te agromeve dhe nje pus qe eshte ne...

06/10/2023 14:59

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera , Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.56 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne fresk, tiranë,rezidenca euro 3d informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 apartamenti disponon: • korridor shpërndarës ...
📅 Date: 30/11/2023 17:25

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 30/11/2023 18:23

400 Euro - Super Apartament Me Qera Ne Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Arredim i ri e pabanuar me pare ...
📅 Date: 01/12/2023 09:48

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 13:04

1,100 Euro - Super Apartament 3+1+2 Per Qera Te Kompleksi Arlis,rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament per qera 3+1+2+depo tek kompleksi arlis,rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne meyre luksoze siperfaqe 136 m2 kati 5 cmimi 1100 euro/muaj. kontaktoni 0693815891 ...
📅 Date: 01/12/2023 16:45

500 Euro - Rruga E Elbasanit Prane Drejtorise Se Tatimeve ,jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 18:31

690 Euro - Super Apartament 2+1+2+verande (280m2) Per Qera - Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja E Keshillit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
280.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera nje super penthouse 2+1+2+verande 150m2, me mobilim totalisht te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ne rrugen " dritan hoxha", prane uni...
📅 Date: 01/12/2023 19:45

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 01/12/2023 23:47

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 02/12/2023 01:15

400 Euro - Super Apartament Me Wera Perball Kompleksit Molla

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ...
📅 Date: 02/12/2023 10:29

300 Euro - Apartament 1+1, Me Qira, Kinostudio, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, kinostudio, 300 euro   • tipologjia: 1+1 • adresa: rruga hysen xhura, prane rtv klan • e mobiluar • kati 1  ...
📅Date: 02/12/2023 11:56

16,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera plotesisht e mobiluar per 2 ose 3 persona ...
📅Date: 02/12/2023 11:56

700 Euro - Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Prokuroria E Tiranes

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2 tek prokuroria e tiranes.eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete.ndodhet prane qendres dhe ka akses me rruget kryesore blv zog...
📅Date: 02/12/2023 11:55

270 Euro - Apartament 2+1 Ne Ndertese Private Ne Qytet Studenti

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
-vile  2+1 qera-qytet studenti-shtepi -kati 1   -65  m2-270 € qera shtepi 1 kateshe 2+1 ne nje zone te qete dhe afer me qytetin studenti. kerkohen 1 muaj garanci dhe 1 muaj parapagim77 qeraje....
📅Date: 02/12/2023 11:53

800 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Stadiumi Dinamo

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 tek stadiumi dinamo.apartamenti organizohet ne një sallon i bollshëm ndjenje dh gatimi, dy dhoma gjumi dhe tualet.ofrohet totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore...
📅Date: 02/12/2023 11:52

350 Euro - Fresk, Apartament 1+1 Me Qera Mobilim I Ri Prane Bunkart

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.57 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera ne fresk, totalisht mobilim i ri, hyrje me hapsire dhe kushte komode! per me shume info na kontaktoni! ...
📅Date: 02/12/2023 11:50

650 Euro - Apartament 2+1 Ne Kompleksin Fiori Di Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Ofrohet per qira apartament 2+1 ne kompleksin elitar fiori di bosko.organizohet ne: 2 dhoma gjumi, soxhorno, 2 tualete, ballkon.i mobiluar ne menyre moderne dhe me cdo detaj per nje jetese komode.&nbs...
📅Date: 02/12/2023 11:49

500 Euro - Apartament Me Qera ,don Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1 ,don bosko (qendra shendetsore nr 4) kati 7 ...
📅Date: 02/12/2023 11:48

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, , I Mobiluar.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . ...
📅 Date: 30/11/2023 15:04

1,400 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 30/11/2023 15:17

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 30/11/2023 15:59

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 30/11/2023 16:56

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 01/12/2023 21:09

600 Euro - Gjyteti Studenti

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ajet isufi jam kam nevoj per pun ndertim ...
📅Date: 02/12/2023 11:46

800 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Prane Librit Universitar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 per qira, i cili ndodhet ne nje objekt te ri, prane vesa center. apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe nje ballkon i madh. apartame...
📅Date: 02/12/2023 11:46

300 Euro - Apartament 1+1 Ne Alidem Mangalem 21

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 kati 1 ne alidem mangalem 21 rruga pasho hysa i sapo mobiluar sic. shihet ne foto ...
📅Date: 02/12/2023 11:45

600 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Ne Qender!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 per qira ne qender, prane rruges se barrikadave. apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri te vitit 2023, totalisht i arreduar me mobilim te ri dhe i pa banuar me pare. zona ka akses te m...
📅Date: 02/12/2023 11:42

35,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Fusha E Aviacionit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet apartament 1+1 me qera te fusha e aviacionit, tiranë 🏷 Çmimi: 35.000 lekë në muaj 📐 sipërfaqe: 56 m2 🛋 i mobiluar ❇️ ballkon 🔼 kati: 7 📱kontaktoni ...
📅Date: 02/12/2023 11:39

450 Euro - Apartament Rruga Kavajes 2+1 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament rruga kavajes 2+1 kusht 1 vit parapagim...
📅Date: 02/12/2023 11:39

1,300 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Ne Rrugen E Kosovareve!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me detaje luksoze jepet me qira ne zone elitare ne rrugen e kosovareve shume prane liqenit te tiranes.apartamenti ndodhet ne nje objekt te 2022 te mire administruar dhe me cilesi makismale ...
📅Date: 02/12/2023 11:39

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 30/11/2023 18:05

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 01/12/2023 19:14

350 Euro - Qera(am359)apartament 1+1 Në Fresk Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në fresk, rruga teleferikut, pak metra mbi fizikën berthamore, jepet me qera apartament 1+1, kati 5 , ashensor, sapo mobiluar, hera e parë qe jepet me qera. ...
📅 Date: 01/12/2023 19:25

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1+parkim adresa : ali demi kompleksi magalem kati : 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi : 400€  ...
📅 Date: 02/12/2023 11:40

25,000 Leke - Tirane, Jap Me Qera Garsonier - 25.000 Leke (rr. Selaudin Zorba Pranë Fakultetit Të Mjekësisë)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.18 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere (dhomë + ambient gatimi + banjo + verande), e mobiluar, e një banese private, kati i. eshte nje lagje shume e qete per sa i perket zhurmave dhe me vendndodhje të favorsh...
📅Date: 02/12/2023 11:39

650 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Ne Bllok!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti me vendodhje ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne bllok.objekti eshte i ri me ashensor,dhe administrim shume te mire.apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi nje sallon te bollsh...
📅Date: 02/12/2023 11:36

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qera,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 per qera astir kati 2 rruga:loni ligori ...
📅Date: 02/12/2023 11:31

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2me Post Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 me post parkimi cmimi 500€ pallat i ri me ashensor ...
📅Date: 02/12/2023 11:31

1,000 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Te Quartum Residence

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament 2+1 per qira te quartum residence.ka nje siperfaqe prej 100 m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete .ka nje investim shume cilesor dhe b...
📅Date: 02/12/2023 11:30

45,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 ne fresk, prane restorant freskut apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballk...
📅Date: 02/12/2023 11:28

320 Euro - Apartament Bosh 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
-apartament 2+1+2 me qera - astir-  i pamobiluar- 110m2- 320 € apartament 2+1+2ne astir . apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. eshte i perbere nga 2 tualete dh...
📅Date: 02/12/2023 11:28

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset...
📅 Date: 01/12/2023 13:44

47,000 Leke - Qera(am10202)apartament 1+1 Tek Blloku Ambasadave Rruga Durresit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek blloku i ambasadave,në rrugën e durresit jepet me qera apartament 1+1  në pallat ekzistues, kati 3, në formë duplexi,mobiluar.pronari kerkon në fillim muajin e parë qera dhe 2 muaj gar...
📅 Date: 01/12/2023 14:54

25,000 Leke - Katë Vile Me Qera 1+1 Në Shkozë Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.45 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Në shkozë, pranë spitalit continental ,jepet me qera kati i 1 i një vile 3 kateshe, me oborr, parkim, mobiluar, me 2 tualete, internet te përfshirë....
📅Date: 02/12/2023 11:27

54,000 Leke - Perball Me Delijorgjin, Super Apartament 2+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.80 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire, hyrje komode e shtruar me parket! hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor shume prane delijorgjit, ngjitur me hotel ...
📅Date: 02/12/2023 11:27

370 Euro - Super Apartament Me Qera Tek Bar Oxygen

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament (1+1) me qera ne astir, tek bar oxygen, bulevardi ri. arredim i ri(investim super, me parket, elektroshtepiake te reja, erj.) cmimi:370€/ne muaj ...
📅Date: 02/12/2023 11:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim