🏡 shtepi fshati ne shitje ne fikas

🕵 Online 343 lexues | ⏳ 15 njoftime ne pritje     Print

785,000 Euro - Luxury Villa ( Teg - Vishnje ) 2 Kate - 390 M2 Ndertim & 2,000 M2 Truall **250k€ Investim Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
390.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet okazion: vilË 2 kate ( një kat nën tokë) (premium) - teg (vishnje ) 390 m2 ndertim dhe 2000 m² truall  (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 p...
📅 Date: 30/09/2023 18:16

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e  ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. ndodhet ne katin e 3-te te ...
📅 Date: 30/09/2023 21:30

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+ Post Parkimi, Rezidenca Oasis, Unaza E Re.una31201

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje apartamenti ndodhet ne, rrezidenca oasis, unaza e re. informacion mbi apartamentin kati i 6 siperfaqe bruto 74.39m2 siperfaqja neto 65.23m2 organizimi...
📅 Date: 01/10/2023 09:48

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 01/10/2023 21:29

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 01/10/2023 21:40

166,000 Euro - 💥shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
💥shitet apartament 2+1 📍fusha aviacionit ✅apartamenti eshte me hipoteke 👉ndertim 2018 me sistem kapot 😍organizimi 1-tualet me dritare incaso 2-dhoma gjumi dhe 1-verande qe ko...
📅 Date: 02/10/2023 11:03

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 111 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dho...
📅Date: 02/10/2023 13:08

98,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Barrikadave, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1 rruga e barrikadave, tirane. siperfaqja 46.4 m2 kati 3 ndertim eksiztues ambient ndenje ambient gatimi dhome gjumi ballkon tualet i mobiluar kondicioner korridor shpe...
📅Date: 02/10/2023 13:07

187,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2 ali demi, tiranë. al33018 apartamenti ndodhet pranë shkollës kushtrimi i lirisë. • sipërfaqja: 110 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient nden...
📅Date: 02/10/2023 13:07

118,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, unaza e re, tiranë. al33038 apartamenti ndodhet pranë pranë bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 126.9m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizimi...
📅Date: 02/10/2023 13:07

102,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë. apartamenti ndodhet pranë shkollës kushtrimi i lirisë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 75 m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizim...
📅Date: 02/10/2023 13:07

160,100 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, unaza e re, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën oasis. • sipërfaqja: 128.08 m2. • kati 6. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

134,275 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, unaza e re, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën oazis. • sipërfaqja: 107.42 m2. • kati 2. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

83,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kthesa E Kamzes, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, kthesa e kamzes, tiranë. • sipërfaqja: 94.15 m2. • kati 3. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

105,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Rr. Bardhyl - Oslo ) K4, Jo I Fundit - 100% I Rinovuar | Parket Ac5, Instalime & Hidros. Te Reja -- 65m2 N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ( brryl  - rruga bardhyl | oslo ) buze rruge kati 4 **jo i fundit, pllt ekzistues | totalisht i rinovuar | instalimet elektrike, hidrualike, tualeti, pllakat dhe hidrosanitaret ...
📅 Date: 01/10/2023 09:33

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 01/10/2023 09:56

100,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir Afer Casa Italia - Terminali ) K.3, Pllt I Ri | I Kompletuar: Mobilim Dhe Elektro Cilesore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc & bllk i madh ( astir - casa italia - terminali, kthesa kamzes ) kati 3, pllt i ri me ashensor | i kompletuar, mobilim cilesore (per vete) kondicioner dhe elektroshtepiake funks...
📅 Date: 01/10/2023 16:18

156,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, pranë kopshtit zologjik gambero  (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro n...
📅 Date: 01/10/2023 18:32

195,000 Euro - Shitet Penthouse Unik (359m2) : 3+1 ( Rezidenca G&p - Kodra E Diellit ) + 2 Vende Parkimi & Verande Me Super Pamje - ***

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
359.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet penthouse unik: me cmim te cmendur * -  3+1 (359m2) + 2 vende parkimi personale me lartesi 5.2m deri 3m + verande gjigande me pamje fantastike  ( rezidenca g&p - k. e diellit ) ndertim i v 20...
📅 Date: 01/10/2023 23:37

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 02/10/2023 08:30

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 02/10/2023 10:12

132,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi Zhan’dark, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, bulevardi zhan’dark, tiranë. apartamenti ndodhet pranë ‘pasticeri tito’. • sipërfaqja: 101.6 m2. • kati 5. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient nden...
📅Date: 02/10/2023 13:05

121,000 Euro - Kopshti Zoologjik. Apartament 1+1 Per Shitje 121000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne nje nga zonat me te qeta te tiranes dhe 1 minute larg kopshtit zoologjik shitet apartament 1+1 ne nje nder te paktat rruge qe nuk ka malore.apartamenti ka nje organizim shume te mire.duke filluar m...
📅Date: 02/10/2023 13:05

225,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 3+1+2, ali demi, tiranë. apartamenti ndodhet pranë tregut të ri elektrik. • sipërfaqja: 150 m2. • kati 6. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambi...
📅Date: 02/10/2023 13:05

60,000 Euro - Shiten Opsine Apartamentesh Univers City 760€/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shiten apartamente 1+1/2+1, univers city, tiranë. sipërfaqe dhe kate te ndryshme. per me shume infromacion kontaktoni ...
📅Date: 02/10/2023 13:05

272,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2, Kompleksi Lake View, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
139.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2, kompleksi lake view, tiranë. al33575 apartamenti ndodhet pranë liqenit artificial. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 139.77m2. • kati 9. • ndërtim i r...
📅Date: 02/10/2023 13:05

350,000 Euro - Shitet, Duplex, Blloku, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.65 Km nga qendra
Duplex(shtepi me 2 kate) 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet, duplex, blloku, tiranë. duplex ndodhet në rrugën pjetër bogdani. • sipërfaqja: 142 m2. • kati 3-4. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2...
📅Date: 02/10/2023 13:05

216,450 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Shkolla E Kuqe, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.80 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, shkolla e kuqe, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën qemal stafa. • sipërfaqja: 117 m2. • kati 5. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambi...
📅Date: 02/10/2023 13:04

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 30/09/2023 18:16

82,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Shkolla E Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek shkolla e bashkuar. apartamentineshte i vendosur ne katin e 3 te nje pallati egzistues. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje ...
📅 Date: 01/10/2023 22:32

50,400 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Univers City, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, univers city, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 67.16 m2. • kati 5. • ndertim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dh...
📅Date: 02/10/2023 13:04

54,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kunë, Shëngjin.

❱ Shtepi ne shitje ❱ LezheShengjin
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, kunë, shëngjin. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 64.3 m2. • kati 4. • ndertim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dhomë g...
📅Date: 02/10/2023 13:03

140,920 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Aura, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, kompleksi aura, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën dritan hoxha. • sipërfaqja: 108.4 m2. • kati 1. • fazë ndërtimi. organizimi: • ambient ndenje. • ...
📅Date: 02/10/2023 13:03

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 02/10/2023 13:03

100,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, vasil shanto, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 66 m2. • kati 5. • ndërtim ekzistues. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. •...
📅Date: 02/10/2023 13:02

159,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Fusha E Aviacionit, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 02/10/2023 13:02

150,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Brryli, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, brryli, tiranë. apartamenti ndodhet pranë maternitetit të ri. • sipërfaqja: 92.07 m2. • kati 7. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient ga...
📅Date: 02/10/2023 13:02

81,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Shkozë, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, shkozë, tiranë. apartamenti ndodhet pranë news 24. • sipërfaqja: 90.6 m2. • kati 7. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2...
📅Date: 02/10/2023 13:02

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tualete ne faze tulle,tek kompleksi tirana entry ii.apartamenti ka nji organizim perfekt pa pasur nevoje per asnji ndryshim.vetem 2 apartamente kane ngelur me kete cmim! ...
📅Date: 02/10/2023 12:52

120,000 Euro - Shitet Apartament Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.15 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament ne zonen e astirit prane rrethit te big pjata. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashneosr me orientim perendim. ka nje planimeteri shume te rregullt dhe hapesi...
📅Date: 02/10/2023 12:47

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje prona ne shitje shpi ne bllok shpi shitje fier shtepi te bukura shtepi blerje astir shpi ne shitje tirane shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi ne shitje ne kavaje shtepi ne shitje rruga mine peza varri bamit pallatet e reja shtepi ne shitje okazion tirane shitet apartament pazari i ri shkolla e kuqe shtepi me kredi ne tirane shtepi ne shitje me keste kredi e bute tirane okazion shtepi ne shitje don bosko apartment ne shitje okazion me tirana shtepi ne shitje laprak shtepi ne vlore me keste shtepi e vjeter ne tirane shitet shtepi ne tirane kodra e diellit apartamente 2+1 misto mame shtepi me keste vila ne shitje vala mar hamallaj apartament ne shitje apartamente okazion ne astir rruga e dibres berat shtepia ne shitje ne durres njoftime apartamente ne shitje  dua te blej shtepi me keste lulishte 1 maji apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 njoftime shtepi ne shitje komuna parisit te lulishtja shtepi ne shitje fier rruga gjon buzuku apartamente ne kavaje shitet shtepi private per ndertim apartament ish 7 xhuxhat shtepi shtepi ne shitje sot ne tirane apartamente 3+1 fusha e aviacionit kamez 2+1 shtepi ne shitje permet rezidenca mine peza blloku hyrje ne astir