340x230    340x230

🏡 shtepi 150 mij lek

🕵 Online 82 lexues | ⏳ 4 njoftime ne pritje    

900 Euro - Vile 2 Kateshe Ne Mullet *petrele - Oborr **5 Vende Parkimi || E Rikonstruktuar Me Cdo Gje Super Cilesore **sis Ngrohje

Tirane | Sauk/Qendra TEG (2.44 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
700.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera vile 2 katëshe me privatësi maksimale + oborr dhe+ **5 vende parkimi - hyrja Është e rikonstruktuar || sistemi i kondicionimit Është daikin  **më i miri në treg ( për ngrohje d...
📅 Date: 25/01/2023 18:58

1,200 Euro - 2+1+post Parkimi, Me Pamje Mbi Liq. Artificial (rr. Peti) Cdo Gje 100% E Re, Ne Qese ** - Parket | Sis. Chiller

Tirane | Liqeni i thate/Kopshti botanik 2.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Me qera apt 2+1+ 1 post parkimi dheballkon i madh me pamje spektakolare mbi liqenin artificial (rr. peti - liq. i thate) pallat i 2008, me ashensor ++ mobilim modern dhe 100% i ri - cdo gje ne qese | ...
📅 Date: 27/01/2023 00:46

500 Euro - Apartament Me Qira 2+1 Te "rruga E Elbasanit"!!

Tirane | Rruga e Elbasanit/Ambasada USA 2.25 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri te mireadministruar me ashensor. ky apartament ka nje siperfaqe prej 85m2. organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, dy dhoma...
📅 Date: 27/01/2023 00:25

500 Euro - Apartament Me Qira 2+1 Tek Qendra Kristal.

Tirane | Komuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 tek qendra kristal. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor prane qendres kristal. organizohet nga salloni me kendin e kuzhines , dy dhoma gjumi, kor...
📅 Date: 27/01/2023 00:04

500 Euro - Ap 1+1 Me Qera I Pabanuar

Tirane | Kodra e Diellit 1.01 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera me siperfaqe 65m2 i organizuar ne 1 sallon, 1dhome gjumi, 1 tualet, 1 korridor dhe nje ballkon qe sheh nga kodra. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...
📅 Date: 26/01/2023 22:14

500 Euro - Qera, Vile 3-kateshe, Kashar, 500eu/muaj

Tirane | Zone Periferike 8.22 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 21:17

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Qytet Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.46 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 21:10

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.46 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛌 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine🏠 1 ballkon🏢 kati 3 - pa ashensore🧭 orientimi: veri-perendim📐siperfaqe tot...
📅 Date: 26/01/2023 21:10

600 Euro - Jepet Me Qera Apartamet 3+1 I Pershtatur Per Zyra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
161.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 21:08

850 Euro - 2+1+2 Wc Ne Bllok ** Super Pamje (kati 11) Ashensor (mobilim Cilesore) Elektro A++ | Parket Ac5 **jug

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.66 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone me sipërfaqe 125 m2 (kati 11) në bllok - përball ish juveniljes  // pallat i ri me ashensor dhe siguri te larte || banesa eshte e pabanuar me pare dhe ...
📅 Date: 26/01/2023 18:10

30,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.79 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠apartament me qera 1+1 tek 21 dhjetori✅organizohet:▶️sallon▶️dhome gjumi▶️korridor▶️ballkon🔷siperfaqja 80m/2👉kati i pare 💴cmimi 30 000 leke📍adresa: rruga artan l...
📅 Date: 26/01/2023 14:47

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛏️ 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete 🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine 🏠 1 verande 20 m2🛋️ i restauruar dhe mobiluar 9 muaj me pare🚹 i paban...
📅 Date: 26/01/2023 21:08

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛌 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine🏠 1 ballkon🏢 kati 3 - pa ashensore🧭 orientimi: veri-perendim📐siperfaqe tot...
📅 Date: 26/01/2023 21:10

600 Euro - Jepet Me Qera Apartamet 3+1 I Pershtatur Per Zyra

Tirane | Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
161.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 21:08

550 Euro - Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Tek Kopshti Botanik

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
🏠jepet shtepi me qera 2+1 tek kopshti botanikorganizohet:▶️2 dhoma gjumi▶️1 sallon▶️2 ballkone▶️2 tualete👉jepet me qera per here te pare, e arreduar me kushte moderne dhe bashkek...
📅 Date: 25/01/2023 17:54

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek 5 Maji, Mbrapa Qendres Concord

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏠👉jepet me qera apartament 1+1 tek 5 maji, mbrapa qendres concord✅organizohet:▶️1 dhome gjumi▶️1 sallon▶️kuzhine▶️1 tualet 💴cmimi 400 euro📌e pershtatshme per cifte m...
📅 Date: 25/01/2023 20:14

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.26 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete
🏠 jepet me qera apartament 2+1✅ organizimi:🛏️ 2 dhoma gjumi🛁 2 tualete 🛋️ 1 sallon bashke me kuzhine 🏠 1 verande 20 m2🛋️ i restauruar dhe mobiluar 9 muaj me pare🚹 i paban...
📅 Date: 26/01/2023 21:08

430 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Tek Eleonora )

Tirane | Kodra e Diellit 2.31 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kodra e diellit (tek eleonora) e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet ,kati i 3-te banim pallat i ri me ashenore ,per me shume informacion na kontaktoni +355682567777 cmi...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

450 Euro - Super Ap 2+1 Tek Shkolla Partizani ( Thanas Ziko )

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 te rruga thanas ziko, (gjimnazi partizani) me siperfaqe totale 90 m2 kati 4 banim pallat ekzistues pa ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te ...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

300 Euro - Super Ap 2+1 Tek Burgu 313 ( Vangjel Gjikonti )

Tirane | Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 tek rruga vangjel gjikonti, prane burgut 313 me siperfaqe totale 100 m2 plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme org...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

650 Euro - Ofrohet Me Qera Hyrje 2+1 Te Qytet Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
🏡jepet me qera hyrje 2+1 te qytet studenti kati i 3 i nje vile private▶️organizohet✅2 dhoma gjumi✅2 banjo✅1 sallon✅1 ballkon ✅kuzhine me vete🔵e kompletuar me te gjitha kushtet si:...
📅 Date: 25/01/2023 16:57

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Qytet Studenti

Tirane | Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 26/01/2023 21:10

450 Euro - Super Ap 2+1+2 Tek Rruga Hoxha Tasim ( Ish Profarma )

Tirane | Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.11 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1+2 te rruga hoxha tasim ( ish pro farma) me siperfare totale 110m2 kati 7 banim pallat i ri ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha ele...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

700 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenza 1 Zgjerimi

Tirane | Kodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kodra e diellit (rezideca 1 tek zgjerimi)e mobiluar ne menyre moderne kati i 2-te me ashenore per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

500 Euro - Super Ap 2+1 Tek Qsut ( Tek Spitali I Femijeve ) Zirkon

Tirane | Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.97 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek qsut (tek spitali i femijeve )tek kompleksi zirkon ,kati i 5-te banim e pa banuar me pare ,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 500 euro te perfshire dhe 15%...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

450 Euro - Super Ap 1+1 Tek Pallatet Agimi ( Bulevardi Bajram Curri )

Tirane | Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.42 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1 te blv bajram curri, pallatet agimi me siperfaqe totale 80 m2 kati 5 banim pallat i ri ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha elek...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

400 Euro - Super Ap 1+1 Tek Komuna Parisit ( Bosh ) Kika 2

Tirane | Komuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1 te kompleksi kika 2 me siperfaqe totale 55m2 kati 4 banim pallat i ri ashensor i pamobiluar organizohet nga ambjent ndenje dhome gjumi tualet ball...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

440 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Tek Eleonora )

Tirane | Kodra e Diellit 2.31 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kodra e diellit (tek eleonora)kati i 3-te banim e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 440 eueo...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

400 Euro - Super Ap 1+1 Tek Kompleksi Kontakt ( Rruga Ndre Mjeda )

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1 te kompleksi kontakt, rruga ndre mjeda me siperfaqe totale 70 m2 kati 4 banim pallat i ri ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha e...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

550 Euro - Super Ap 2+1 Tek Hotel Prestge ( Rruga Panorama )

Tirane | Rruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 te rruga panorama, perballe hotel prestige me siperfaqe totale 70 m2 kati 8 banim pallat i ri ashensor plotesisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjit...
📅 Date: 26/01/2023 20:48

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim