🏡 shpi ne sarande

🕵 Online 904 lexues | ⏳ 35 njoftime ne pritje     Print

600 Euro - Bllok , Rruga Andon Zako Cajupi Jepet Me Qera Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar 600 €uro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.98 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
  bllok , rruga  andon zako cajupi , ne nje nga zonat shume te kerkuara te tiranes, jepet me qera apartament 2+1, 130 𝐦², totalisht i mobiluar . apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ga...
📅 Date: 19/09/2023 21:30

850 Euro - Tek Zogu Zi Prane Ring Center Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 I Mobiluar 850 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
 tek zogu zi prane ring center  jepet me qera apartament  3+1+2 , me siperfaqe  130 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi me krevat matrimonial, 2 tu...
📅 Date: 19/09/2023 21:42

5,950 Euro - Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pamje Spektakolare

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në it...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

400 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit , jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦2  i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  ...
📅 Date: 21/09/2023 12:01

1,100 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Residenca Alba, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi pronën: • siperfaqe e apartamentit (neto): 108.6 m2 organizimi: • ambjent ndenjie • ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon cilësime të tjera:...
📅 Date: 21/09/2023 15:31

700 Euro - 2+1 ( Pazari I Ri - Min E Jashtme ) K8, Pllt I Ri (sis. Kapot) Parket Ac5, Kuzh & Tualet I Ri | 3 Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 21/09/2023 16:04

350 Euro - Jepet Me Qira || Hyrje Ne Vile 2+1 ||

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 2.59 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📍adresa:rruga shefqet ndroqi 🏢kati: 2 🛋hyrja eshte e mobiluar 📐sip: 60m2 💶 Çmimi :350€(i diskutueshem) detaje rreth prones: hyrje ne vile 3 kateshe. zona ofron te gjitha kusht...
📅Date: 21/09/2023 21:03

28,000 Leke - Ap,me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera,apartament. 1+1 ne katin e 6 me ashensor, bosh 28000 lekë te reja. ...
📅Date: 21/09/2023 21:03

23,000 Leke - Garsoniere ( Jordan Misja - Blv I Ri, 5min ) K.2 Vile - Privatesi E Plote | I Mobiluar & Me Sh Ndricim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  gazonjere fiks 5 minuta nga bulevardi ri ne nje shtepi private.- në nje zone shume te qete dhe me banor familjar - ne katin e 2 te nje vile dhe me privatesi te plotefantastike per  c...
📅Date: 21/09/2023 21:01

240 Euro - Garsoniere Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e pershtatshme per nje person me condicioner sip 30m2 kati i 1 adresa rruga kryesore 5 maji afer qendres concord...
📅Date: 21/09/2023 21:01

350 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Tek Vila L Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne kat 2 te nje shtepie private prane viles l ne astir i mobiluar ...
📅Date: 21/09/2023 21:01

300 Euro - Apartament 1+1+blk Me Qira, Vilat Gjermane, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 2.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1+blk, vilat gjermane, 300 euro • tipologjia: 1+1• adresa: rruga irfan tershana• i mobiluar• kati 2• pallat i ri•  300 euro/muaj&nbs...
📅Date: 21/09/2023 21:00

19,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 1+1, Kombinat, 60m2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Shtepi Private 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera ne zonen e kombinatit, (prane zjarrfikeses). hyrja eshte pjeserisht e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private me ballkon. hapesira totale eshte 60 metra katror...
📅Date: 21/09/2023 21:00

350 Euro - Hyrje 2+1 Me Qera ,sanatorium

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 2.59 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira || hyrje 2+1 ne vile || 📍adresa:sanatorium 🏢kati: 2 🛋hyrja eshte e mobiluar 📐sip: 60m2 💶 Çmimi :350€ detaje rreth prones: hyrje ne vile 3 kateshe. zona ofron ...
📅Date: 21/09/2023 21:00

46,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 46,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane karburant gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56m2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi  dh...
📅 Date: 19/09/2023 23:24

800 Euro - 2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller & 2 Tualete

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.41 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 2+1+2wc + ballkon ( qendër / 15 katëshi ) ndertim i 2013, shume cilesore dhe me ashensor |  apartamenti me sip të madhe dhe i kompletuar | sistem chiller multisplit në Çdo dhomë | do v...
📅 Date: 20/09/2023 23:54

700 Euro - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fshn) I Mobiluar: 1dh Parket & Gila Persiane ++ (qet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhegila persiane (qetesi dhegjelberim) - ndriçim natyral dh...
📅 Date: 21/09/2023 13:24

450 Euro - Apt 1+1 (rr. Elbasanit - Afer Liceut) Mnd Parkimi (k.2) Tot. I Ri: 2 Kondicioner, Ndricim Me Spote

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: apt1+1 (rr. elbasanit - afer liceut) mnd parkimi (k.2) tot. i ri: 2 kondicioner, ndricim me spote dheinstalime te reja- ka pamje te lire, gjelberim- mundësi parkimi për rezidentëtq41...
📅 Date: 21/09/2023 16:19

700 Euro - Ap. 3+1+2wc ( Kop. Zoologjik - Pavaroti, Me Pamje ) K.1 - Ndrt. I Ri - I Kompletuar: Kondicioner & Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 3+1+2wc kopshti zologjik përball pavarotti | kati 1, pallat i ri (me pamje nga kop zoologjik dhe liqeni | apt i kompletuar, cdo ambient me kondicioner | cdo elektroshtepiake a++ cilesore | i...
📅 Date: 21/09/2023 16:21

46,000 Leke - Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Rruga Mine Peza Qender 460 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1📍rruga mine peza , ne afersi te sheshit skenderbejapartamenti eshte totalisht i mobiluar ne kushte shume te mira disponon 2 ballkone dhe pamje preferohen 2...
📅 Date: 21/09/2023 17:37

620 Euro - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor | Parket*** & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet e...
📅 Date: 21/09/2023 20:37

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Bulevardi I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera tek bulevardi i ri te stacioni i trenit. apartamenti ka nje siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje shtepie private. apartamenti eshte i mobiluar. jepet me qera ...
📅Date: 21/09/2023 21:00

40,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Zone e qete qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme , shume e preferuar per banim. totalisht e mobiluar me te gjitha komoditetet e nevojshme. vetem per familjare. ...
📅Date: 21/09/2023 20:59

50,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 4+1,(rruga Pasho Hysa)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartamenti 4+1 apartamenti organizohet ne: 1 sallon 1 korridor 1 kuzhine 4 dhoma gjumi 2 tualete 1 ballkon karakteristikat specifike te apartamentit: -siperfaqja: 121 m2 ...
📅Date: 21/09/2023 20:59

30,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Te Bulevardi Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 apartamenti jepet i mobiluar si ne foto ndodhet ne pallat te ri me ashensor jepet me kontrate 1 vjecare dhe parapagim i qerase 1 vit ...
📅Date: 21/09/2023 20:58

18,000 Leke - 🏡 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Fakultetin Ekonomik, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
36.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsioniere me qera mbi fakultetin ekonomik, tiranë 🏷 Çmimi: 18.000 lekë 📐 sipërfaqe: 36 m2 🛋 e mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ...
📅Date: 21/09/2023 20:58

30,000 Leke - Apartament Me Qera 1+1 5 Maj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 📍rruga besa,prane hotel meridian siperfaqja 68m2 kati 2 e mobiluar pranohen vajza cmimi 30,000leke...
📅Date: 21/09/2023 20:57

450 Euro - Qera (am20260)apartament 2+1 Në Fillim Te Don Boskos Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Don bosko jepet me qera apartament 2+1, kati i 5, mobiluar, ashensor, me 2 ballkone, 2 tualete....
📅Date: 21/09/2023 20:56

750 Euro - Jepet Super Apartament 2+1 Rezidence Liqeni I Thate

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet super apartament me qera 2+1📍liqeni i thate , rruga petiapartamenti eshte totalisht i investuar , me hapesira tejet te bollshme.verande e madhemobilim cilesorka post parkimicdo gje e sapo...
📅 Date: 20/09/2023 08:25

700 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Ish Parku Autobuzave, Tirane. Li33685

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+ 1 post parkimi. apartamenti ndodhet midis zonës ish parku i autobuzave dhe 21 dhjetorit informacion mbi apartamentin: •sipërfaqe:. 120 m2, •kati 5 apartament...
📅 Date: 20/09/2023 15:21

500 Euro - Jepet Super Apartament 2+1 Kafe Flore Qender

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet super apartament 2+1📍zona kafe flora , rruga e durrsit, 2 min perballe sheshit skenderbej qender!pallat ekzistues kati i 5i mobiluar totalishthapesira  te bollshme cmimi: 500 eu...
📅 Date: 21/09/2023 17:37

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1 ** Akull I Ri, Ne Qese ( St. Trenit - Pas Mullirit ) K6, Ashesn. | Mobilim Me Porosi: Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.21 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: super apartament i ri ** në qese 2+1 +1wc + 2ballkone  ( st. i trenit - pas mullirit ) kati 6, pallat i ri me ashensor | mobilimi modern i gjithi me porosi | elektroshtëpiaket ...
📅 Date: 21/09/2023 18:09

500 Euro - Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 500 Euro Tek Vizion Plus

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
🏡jepet me qera super apartament 2+1📍rruga don bosko , 100 meter perballe vizion plusapartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensorsiperfaqja totale : 102 m22 tualete 2 dhoma gjumi2 ballkonetot...
📅 Date: 21/09/2023 18:44

32,000 Leke - 2+1 ( Fresk - Dega Thesarit ) K5 (pllt I Ri Pa Ashensor) I Kompletuar: Cdo Elektro **or. Jug - P

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+bllk ( fresk - dega e thesarit ) k.5 (pllt i ri pa ashensor ** ne proces vendosje) i mobiliar, me shume hapesire dhe ndricim **jug - p | kuzhine me cdo elektro | tualet me cdo h...
📅 Date: 21/09/2023 18:59

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Spitali Amerikan 3

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1📍spitali amerikan 3, tek kompleksi golden park, rruga bedri karapiciapartamenti eshte totalusht i investuar me te gjitha kushtet e nevojshmemobilim i ricmimi: 400 eu...
📅 Date: 21/09/2023 20:06

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartment Ne Pallat Ekzistues 2+1 Zonen E Brrylit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
📌jepet me qera apartment ne pallat ekzistues 2+1 zonen e brrylit -sip e 🏡:78m2 apartmenti organizohet ne: -ambjent gatimi +ndjenje -dhoma gjumi +ballkon -tualet -ballkon - e mobilua...
📅Date: 21/09/2023 20:56

350 Euro - Jepet Shtepi Private Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi private me qera afer me rrugen jordan misja tipologjia: 2 dhoma gjumi + 1sallon + 1 guzhine + 1 tualet 1 vend parkimi me oborr 📞+355689028909 📞+355684686903 ...
📅Date: 21/09/2023 20:56

35,000 Leke - Shtepi Me Qera, Sauk I Vjeter Rr. Gjon Krisili

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera shtepi private , kati i 1 e mobiluar , adresa sauk i vjeter e sapo perfunduar si hyrje . ...
📅Date: 21/09/2023 20:55

30,000 Leke - Agjensia Morina Jep Me Qera 1+1, Rruga Besa, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera një apartament 1+1, kati i dytë hyrje me vete, 30000 leke.tipologjia: 1+1 + ballkonadresa: rruga besa, prane hotel meridiani mobiluarkati i dytë, hyrje me vete300 euroap...
📅Date: 21/09/2023 20:54

40,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Bulevardi I Ri Afer Stacionit Te Trenit 400 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet me qera apartament 1+1📍bulevardi i ri, stacion trenisip.70 m2kati i 3e mobiluare pershtatshme per 3-4 vajza cmimi:400 mije leke...
📅Date: 21/09/2023 20:53

15,000 Leke - Garsionere Me Qira.prane Spitalit Amerikan 3

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsionere e mobiluar e pershtatshme per 2 persona kati i pare interneti dhe uji i perfshire ne cmim mundesi parkimi ...
📅Date: 21/09/2023 20:52

30,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Banesa jepet i mobiluar ...
📅Date: 21/09/2023 20:52

500 Euro - Stacioni I Trenit, Rruga Jordan Misja Jepet 2+1+2 Mobilim I Ri 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
▪︎stacioni i trenit ne rrugen jordan misja, jepet me qera super apartament ne ndertim te ri 2+1+2 tualete i pozicionuar ne katin e 3 ne pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor. ▪︎ap...
📅 Date: 20/09/2023 08:59

450 Euro - Apartament 1+1 Ne Laprake Kati 2 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Laprake (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne laprake kati 2450 euro...
📅 Date: 20/09/2023 15:35

280 Euro - 📣jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni n...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

350 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone,...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

600 Euro - Apartament 2+1+2 Per Qira Tek Zogu I Zi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje pallat buze rruge tek zogu i zi. organizohet nga nje dhome ndenje me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ka dy kondicionera ne apartament. per me teper apo...
📅 Date: 21/09/2023 16:29

380 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera tek “vila l 1) . apartamenti ka nje siperfaqe 64 m2 dhe ndodhet ne katin e katert me pallat te ri me ashensor. cmimi i qerase: 380 euro muaji per nje vizite ne p...
📅 Date: 21/09/2023 19:16

550 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Kodra E Djellit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.25 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera alartament 1+1+verande i mobiluar dhe pabanuar me pare kati 6 post parkimi 1 cmimi : 550€ i diskutueshem  ...
📅Date: 21/09/2023 20:52

45,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera Ne 5 Maj Kati 3 Me Ashensor

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera ne 5 maj me ashensor ne katin e 3, preferohen familjar ose persona qe jan te punsuar,,450 mij lek, ...
📅Date: 21/09/2023 20:49

40,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Rruge Durresi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.98 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 📍ambasada kineze hotel colosseu siperfaqja 59m2 kati 1 e mobiluar cmimi 40,000leke...
📅Date: 21/09/2023 20:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim