Agjensi udhetimi vajtje-ardhje Shqiperi-Austri-Gjermani-Belgjike dhe anasjelltas Tirane

Sherbime Udhetimi dhe Transporti 02/10/2023 11:33 Post ID: 7532


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 20476

🚗 Pati Travel Agjensi

✅Agjensi udhetimi vajtje-ardhje Shqiperi-Austri-Gjermani-Belgjike dhe anasjelltas. Per orarin na kontaktoni !

📌 Adresat:

🔹Shqiperi: 📍Tirane

🔹Kosove: 📍Prizren 📍Prishtine

🔹Serbi: 📍Beograd 

🔹Hungari: 📍Budapest 📍Gyor etj 


👉Marrim dhe dergojme porosi! 

 👉Nisje cdo dite

📍Adresa: Bulevardi Blu, Tiranë, Albania

📲 Per te mesuar rreth orarit dhe datave te nisjeve na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje gjermani kosov sarajeve transport makinash nga gjermania ne kosove pisa balkan budapest hungari autobus gjermani shkup bileta trageti brindisi vlore autobuza tirane rome autobuza per ne prishtine sherbim transporti dhe infrastrukture hamburg zagoria travel tirane shkup kamiona bileta per ne gjermani tirana travel 2 bileta avioni tirana udhetim gjermani gjermani greqi udhetim me avion per ne dubai cmimet itali brescia transport veturash gjermani kosov autobuza per ne kallamata transport mallrash france trasport kosove autobuz tirane janine autobuza per ne kosove transport gjermani linje autobuzi tirane gjermani xhiro me varke udhetime me varke autobuza per ne itali duisburg ghermani autobuz per bolzano agjensi turistike transport mallrash kallamata autobuza per ne greqi linje autobuzi ne sarajevo autobuza per ne gjermani agjensi udhetimi elbasan gjermani autobuza per ne shkup bileta trageti durres bari durres bileta avjoni gjermani shqiperi pati travel tirana transport makinash nga gjermania