Klinike dentare ofron sherbime si :mbushje estetike,faseta,zbardhim,fluorizim,piercing,pastrim gurezash Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 20/01/2023 11:08 Post ID: 98269


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9

Klinika Dentare Keti Dent ofron sherbime te shumta si :

Mbushje estetike

Faseta

Zbardhim

Fluorizim

Piercing

Pastrim gurezash

Ura porcelan,zirkon,proteza

Implante


📍 Adresa:Rruga Hoxha Tahsim,Pazari Ri

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit