Klinike dentare ofron sherbime me profesionalitet te larte ne fushen e estetikes dentare,faciale,kirurgji orale-maksilo-faciale,implantologjise. Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 20/01/2023 10:38 Post ID: 98263


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania - Harta
Lexime 11

 ✨"City Dental Clinic" është një nga klinikat më moderne në Shqipëri, e vendosur në qëndër të Tiranës, vetëm 400 metra nga Sheshi Skëndërbej.


Klinika jonë ofron shërbime me profesionalitet të lartë në fushën e:

estetikës dentare,

estetikës faciale,

kirurgjisë orale -maksilo-faciale,

implantologjisë së avancuar dhe ortodoncisë. 

📍 Adresa:Rruga Siri Kodra

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit