Klinike Dentare ofron game te gjere sherbimesh me cilesi dhe profesionalizem te larte Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 17/01/2023 10:33 Post ID: 97810


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 40

 👩‍⚕️Klinika Dentare Bosfor prej disa vitesh sjell me profesionalizëm dhe cilësi të lartë shërbimet dentare për të arritur qetësinë dhe estetikën me dhëmbët tuaj.

✔Ofrohen të gjitha shërbimet e klinikës duke përfshirë:

• Laborator

• Kirurgji ( Vendosje Implanti )
• Ortopedi
• Ortodonci
• Terapi
• Konsulta

đź“Ť Adresa:Rruga Myslym Shyri perballe Vodafone

đź“žPer me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit