Klinike Dentare My Smile ofron sherbime per Heqje dhembi/dhemballe, Implante dhe Ura Zirkon dhe Porcelan Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 19/05/2020 05:59 Post ID: 9595


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 301

🦷Klinike Dentare "My Smile" 🦷

👉Buzeqeshja juaj, kenaqesia jone ! 

✅ Ofron sherbime :

💠 Heqje dhembi/dhemballe

💠 Implante dentare

💠 Ura Zirkon dhe Porcelan


📍Adresa: Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania 

📲Per me teper informacion ose per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje masazh operacioni i hundes cmimi heqja e dhemballes gjinekologe femer klinike dentare tirane klinika gjinekologjike tirana operacioni i veshkave mbjellja e flokeve ne tirane cmimet spital privat ne tirane klinike dermatologjike klinik per femije numer telefoni te spitalit qsut kirurg ne paskuqan heqja e bajameve mbjellja e flokeve cmimi depo farmaceutike klinika plastike ne tirane klinika gjinekologjike tirane gjinekolog ksamil sherbime shendetesore dhe estetike heqja e dhjamit te barkut sa kushton analizat gjak komplet klinik per masazh transplant i veshkave eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion klinike gjinekologe estetik fytyre transplanti i flokeve sallon per thonj klinika dentare ne tirane kiropraktike mbjellja e flokeve prishtine blefaroplastika e siperme klinike dhe laborator imperial trajtim nga semundje alkoli terapiste per femijet autik dhimbje barkut modella e flokve heqje nishanes klinik masazhi trajtim nga semundje alkolit shenjat e shtatzanise si te behem e virgjer operacion hunde stransplant i flokeve heqja e barkut masazh trupi trajtime per aknet mbjellja e flokeve spitali