Klinika dentare Vrioni ofron sherbime te specializuara ne Stomatologji parandaluese, Diagnostikimi Radiologjik, Implantogji, Ortodoncia, Kirurgji oral Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 02/07/2020 13:50 Post ID: 1933


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 752

🦷 Klinika Dentare Vrioni

👉Klinika  dentare Vrioni eshte hapur ne vitin 2004.Klinika u hap  ne fillim me nje  dhome pune dhe filloi te zgjerohej  per te plotesuar kerkesat gjithnje ne rritje te pacienteve duke arritur ne gjendjen aktuale ku ofrohet sherbim me 5 dhoma pune.

✅ Sherbimet e Ofruara:


🔹Egzaminim i plote diagnostikues


🔹Stomatologjia Parandaluese


🔹Diagnostikimi Radiologjik


🔹Implantologji
(metoda e mbjelljes se dhembeve)


🔹Ortodoncia
Drejtimi i dhembeve me tela dhe aparate te levizshem)


🔹Stomatologjia Konservative dhe Endodontia
    (mbushjet e thjeshta dhe mbushjet me heqje nervi)


🔹Periodontologjia

  (trajtimi i semundjeve te mishrave te dhembeve)


🔹Protetika

  (zevendesimi i dhembeve qe mungojne)


🔹Pedodontia

  (Trajtimi i problemeve dentare tek femijet)


🔹Kirurgjia Orale


🔹Stomatologjia Estetike


🔹Operacionet estetike te gingives (mishrave te dhembeve)


 📍Adresa: Rruga Frosina Plaku, tek 21 Dhjetori, ndermjet hotel Mondial dhe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, 50m nga Unaza

📲Per me teper informacion ose per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mbjellja e flokeve ne tirane cmimet heqja e bajameve mbushje dhemballe pap test mbjellja e flokeve spitali amerikan klinika me e mire dentare ne tirane klinike dental center heqje nishanes dentist pediater crregullim menstruacionesh rezonans mbjellja e flokeve trasplanti i flokeve makina profesionale qethese operacion i hundes korigjimini hundes trasplant i flokeve tampon per coronavirus maska per mbrojtje kunder korona virusit dental center albania sherbime shendetesore dhe estetike strasplant i flokeve medica dent rimodelimi i hundes gjenekologe operation i hundes sherbime shendetesore dhe estetike tek ali demi tregu elektrik tirane heqja e barkut mbjellja e flokeve spitali operacion per floket clinike dentare modele per thonj I thati ne prapanice heqja e dhemballes gjinekologe femer klinike dermatologjike kirurg ne paskuqan klinika gjinekologjike tirane gjinekolog ksamil trajtimi i kancerit te lekures eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion sallon per thonj klinika dentare ne tirane kiropraktike mbjellja e flokeve prishtine trasplanti i flokeve cmimet gjinekologji modella e flokve rimodelimi i vesheve