Event planner ofron dekorime per dasma dhe evente te ndryshme Durres

Sherbime Profesionale 26/11/2021 17:27 Post ID: 51426


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Rruga Aleksander Goga, Durres, Albania - Harta
Lexime 62

Ofrojme:

Çadra / Tenda me qira,

karrige,

tavolina (katerore/ dhe rrethore me mbulesa te bardha si ne restorante),

stola,

kuroren e ciftit, 

mbulesa per karriget dhe tavolinen, buqeten e luleve, shandanat, tapetin e kuq ,

pedane kercimi, 

dixhej per dasma, panaire, evente, koncerte dhe raste te ndryshme familjare.

📌 Tendat jane te reja, te hijshme, te prodhura ne Itali, me pelhure te posacme per mbrojtje dhe nga kushtet atmosferike si shiu era etj.

Ne e ofrojme kete sherbim me cmimet me konkuruese dhe me te lira ne treg. Transportimi dhe montimi i qadrave jane gratis.

Gjithashtu me muziken tone te larmishme tradicionale dhe klasike ne e bejme dasmen tuaj speciale dhe te perkryer, duke plotesuar gustot e te gjithe mysafireve dhe duke ju premtuar qe te kaloni momente te paharruara. 

📍  Adresa:Rruga Aleksander Goga ,Durres  

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e telefonit