Mobileri E Duralumin ofron arredimin e shtepise tuaj! Tirane

Sherbime mobilerie 11/07/2023 12:06 Post ID: 4220


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 543

⏩Ramku Interior & Design , me nje pervoje 30-vjecare ju ofron :
▪Arredim shtepie duke filluar nga kuzhinat moderrne edhe ato klasike.

▪Dhoma gjumi per femije e te rritur te perfshire ne katallogjet europiane te 2012-es.

▪Cdo lloj punimi qe ka te bej me punimin e duraluminit , duke filluar nga grilat persiane dhe grilat rulo ,

▪Dritare te llojeve te ndryshme me rreshqitje me hapje gjithashtu edhe antiribal ,

▪Dyer te brendshme dhe te jashtme me imitacion druri dhe me ngjyra.

📍 Adresa:Tirane

📞Per me shume informacion ju mund te kontaktoni ne numrat tane te telefonit -

😊Ramku Interior & Design ju mirepret ...!!!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobileri ne tirane mobilier ne tirane mobileri ne fush kruj cmimet dyer te brendahme mobilje ne nikel punishte marangozi krevate per beb sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane mobilje ne fushkruje sherbime mobilerie dyer per dhoma tavolina televizori mobileri qe shet ne internet raft dosjesh