Ofrojme sherbime si mobilimi i ambjentit, projektimi dhe implementimi, konsulence teknike etj. Tirane

Sherbime mobilerie 28/03/2023 11:41 Post ID: 1492


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 698

✨ Ardeno operon në treg për më shumë se 20 vjet në prodhimin dhe përpunimin e drurit, me një gamë të gjerë të produkteve të tilla si elemente prej druri, karrige, tavolina, divan, kuzhina, dhoma të jetesës, dhoma gjumi dhe mobilje të personalizuara.

 Ofrojme:

✔️mobilim

📈 projektim

♦   implementim

🔹 konsulencë teknike

⚡ besueshmëri,

📌disponueshmëri 

💥fleksibilitet ne ate cfare ne bejme

📍   Adresa: Autostrada Tirane – Durres, Km 2, Rruga dytesore, Tirane, Albania 

📞 Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e emailit: [email protected]


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje dyer te brendahme sherbime mobilerie ne kruje mobileri qe shet ne internet raft dosjesh sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane sherbime mobilerie tavolina zyre te perdorura mobileri ne nikel fushkruje mobilje ne nikel tavolina televizori sherbime mobilerie ne gjirokaster krevate per beb dyer mobileri ne fush kruj cmimet punishte marangozi dyer per dhoma mobilje ne fushkruje mobileri ne tirane mobilier ne tirane