340x230    340x230

🏡 sherbime mobilerie

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje 
Zona: Zone Periferike
Blejme dheamp; shesim mobilje te perdorura – arjani-blejme dhe shesim mobilje te perdorura. blejme dhe shesim mobilje te ndryshme per arredimin e shtepise, apartamentit si dhe biznesin tuaj. blejme ...
29/11/2022 19:06

Zona: Zone Periferike
Mobileri mega mobiline, fabrike mobiljesh, shitje me shumice dhe pakice.adresa : autostrada fier-lushnje kilometri i 8-tena kontaktoni per me shume ne numrin e celularit ...
29/11/2022 07:43

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Mobileri juer ju ofron shërbime si mobilim dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar kuzhina .dhoma gjumi per te rritur edhe per femije .etazhjer tv mbajtese kepucesh mobilje per tualet e te tjer si...
25/11/2022 20:36

Zona: Zone Periferike
Mobileri qehaja • tiranË-mobileri "qehaja interior" ka krijuar një reputacion mbi kualitetin e përpunimit të drurit dhe zejtarinë e pastër.-mobileri qehaja është një linjë mobilerie e krij...
24/11/2022 18:43

Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!për më shumë informacion:prodhim cilësor i mobiljeve, i të gjitha llojeve. plotësojmë kërkesat e klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne, ...
23/11/2022 19:47

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;punime parketi dheamp; druri " domi "-ofrojmë punime parketi dhe punime druri në të gjithë shqipërinë.-parketi krijon një atmosfere të ngrohtë, elegante dhe mikëpritëse në çdo amb...
22/11/2022 18:45

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Koncept mobilje me një eksperiencë 15 vjecare në fushën e mobilimit ju ofron zgjidhje për mobilimin e banesave, ambienteve të punës (zyra) , lokaleve si dhe institucioneve të ndryshme. me një...
22/11/2022 08:50

Zona: Fresku/Linze
Ju ofrojme kende divanesh super cmime duke filluar nga 320 mijlek 💥 bejme dhe me porosi sipas deshires tuaj cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore 👌👌👌 shumllojshmeri ngjyrash instagra...
21/11/2022 19:09

Zona: Qender
Sherbime profesionale marangozi- montim dyersh te brendshme dhe te blinduara- prodhim dhe riparim mobiljedhenbsp; ...
19/11/2022 12:49

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroje sherbim, lyerje dyersh te vjetra, kuzhina, dhoma gjumi ne baze te cilesise se boje.per me shume informacion me kontaktoni!  ...
18/11/2022 10:36

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Blejme-shesim mobilje te perdorura bejme montime-cmontime e riparime mobiljesh si dhe transporte te ndryshme ...
17/11/2022 12:33

Zona: Zone Periferike
Mobileri caca me nje eksperiense shume vjecare ne fushen e mobilimit jemi ne gjendje te arredojme shtepine tuaj..me gjithcka cfare i perket mobilimit !prodhon:dhoma gjumi,guzhina, mini bare, tavolina...
11/11/2022 19:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
📣lyejm dyer te vjetra, kuzhina dhe dhoma gjumi.cmimi ne baze te cilesis se bojes. ...
11/11/2022 12:26

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;karrige dheamp; tavolina – nikel-fabrike prodhimi karrigesh dhe tavolinash. prodhim me shumicë dhe pakicë të të gjitha llojeve dhe modeleve.-mundësojmë arredimin e apartamentit, vilës...
09/11/2022 11:52

Zona: Zone Periferike
👉mobileri muca nje kompani e tregut shqipetar qe nga viti 2001-ofron mobilim shtepiash dhe zyrash me varietetin me te larte ne form, ngjyra, materiale. ofron staf te kualifikuar ne dispozicionin tu...
02/11/2022 12:27

Zona: Zone Periferike
Luart mobileri ofron:  prodhim dhe montim mobiljesh si: - dhoma gjumi martesore- dhoma gjumi për fëmijë- komodina dhe rafte funksionale- dollapë dhe garderoba  me përmasa të ndryshme- kuzhin...
31/10/2022 14:31

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Mobileri demneri shpk ofron mobilje me porosi sipas të gjithave kërkesave të klientëve. mobiljet prodhohen me teknologjinë më të re të prodhimit në forma dhe dizajne nga më të ndryshmet. mo...
31/10/2022 09:34

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
 mobileri, mobilje me porosi sipas deshires suaj, dhome gjumi, kuzhine, minibar, raft me shina mobileri me cilesine maksimale, korrektesi dhe cmimet me te leverdisshme✔️adresa: pazari i ri, tir...
26/10/2022 14:14

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;mobileri berti prodhon :dhoma gjumi,guzhina,minibare,kredenca, tavoline ngrenie ,tavoline zbukurimi ,karrige,kende dhe komplete.shumicedheamp;pakice-mobileri berti simaku ndodhet ne treg me nj...
22/10/2022 05:07

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Altini duralumin eshte firme private, me nje eksperience 17 vjecare ne treg. aktivitetet kryesore te kompanise perfshijne punimet e duraluminit si prodhimin dhe montimin e dyerve, dritareve nga plasti...
19/10/2022 18:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim