🏡 sherbime mobilerie

🕵 Online 2 visitors | ⏳ 0 pending ADV

Ofrojme Dyer Dhe Dritare Druri,pvc,alumini

Tirana | Vore ✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
30/09/2023 12:37

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme:💥dhenbsp;kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000dhenbsp;📌 bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )✨ shumellojshmeri ngjyrash 📞p...
02/10/2023 10:25

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉dhenbsp;ramku interior dheamp; design , me nje pervoje 30-vjecare ju ofron :✨ arredim shtepie duke filluar nga :▪ kuzhinat moderrne edhe ato klasike ▪ dhomat e gjumit per femije e te rritur ...
30/09/2023 08:16

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
💥mobileri klevi ofron nje game te gjere mobiliesh medhenbsp;dhenbsp;♦ cilesine me maksimale,♦dhenbsp; korrektesine ♦dhenbsp; cmimet me te leverdisshmedhenbsp;✔️hapur cdo dite 08:00-17:00d...
29/09/2023 19:03

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
29/09/2023 15:55

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉dhenbsp; punime duralumin me eksperience 15 vjecare ne treg ofron :💥sherbimet e duhura qe ju kerkoni⚡punime cilesoredhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;📍adresa:tirane📞per me shume informacion na ko...
29/09/2023 13:22

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
✅ofrojme:▪ blerjen-shitjen e mobilieve te perdorura ▪ berja e montimeve-cmontimeve▪ riparime mobiljesh ▪ transporte te ndryshme📞per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te t...
29/09/2023 11:01

Zona: Zone Periferike
✨dhenbsp;punime pvc / dyer dheamp; dritare plastike – art dheamp; design shpk✅ art dheamp; design shpk ofron:▪ punime pvc dhe kuzhina. ▪ dyer dheamp; dritare nga plastika pvc.▪ prodhim...
28/09/2023 12:25

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
28/09/2023 10:36

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
28/09/2023 10:28

Zona: Zone Periferike
✨roal mobileri e cila mishëron traditën dhe modelimin italian të mobiljeve, duke ndërthurur njohuri dhe linja precize në pjesët tona të mobiljeve për të krijuar skenare prestigjioze dhe të...
28/09/2023 02:21

Zona: Qender
✨ofrohen mobilje me porosi: -dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë-kuzhina-mbajtëse tv të ndryshme-portomonto-biblioteka-parkete etjdhenbsp;dhenbsp;📍adresa :durres📞per me shume kontaktoni...
27/09/2023 08:12

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
26/09/2023 19:42

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
26/09/2023 17:08

Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!✅ofron:prodhim cilësor te mobiljeve, te të gjitha llojeve. plotësimin e kërkesave te klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne. produkte ...
26/09/2023 15:05

Zona: Sauk
👉mobileri me porosi "bledi"mobileri i cili operon prej vitit 2005.➡️complet home renovation dheamp; design ⬅️🏠arredim i brendshemdhenbsp;🏢konceptim, dizejnim si dhe mobilim komplet p...
26/09/2023 14:00

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
26/09/2023 08:33

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
22/09/2023 17:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
22/09/2023 13:03

Zona: Zone Periferike
✨ fabrike dyshekesh🛏 erv2flex eshte nje linje prodhimi per dysheke me nje cilesi te larte europiane. ✔ pelhura e dyshekut eshte pambuk me trajtim transpirante ku mundeson ajrosjen e rregullt...
19/09/2023 12:40

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;karrige dheamp; tavolina – nikel ofron♦ prodhim me shumicë dhe pakicë të të gjitha llojeve dhe modeleve te karrigeve dhe tavolinave♦ arredimin e apartamentit, vilës apo biznesit tua...
19/09/2023 11:52

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje