Mobileri, ofron prodhim dhe montim per mobilje sa me komode dhe praktike Durres

Sherbime mobilerie 31/10/2022 14:31 Post ID: 3716


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Durres, Albania - Harta
Lexime 709

Synimi i Luart Mobileri është të plotësohen të gjitha nevojat e klientit duke i bërë hapësirat jo vetem komode por edhe praktike, të jenë plotësisht të shfrytëzueshme dhe për ti bëre ato sa më funksionale.  

🔷 Luart Mobileri ofron prodhim dhe montim mobiljesh si: 

      - Dhoma gjumi martesore

      - Dhoma gjumi për fëmijë

      - Komodina dhe rafte funksionale

      - Dollapë dhe garderoba  me përmasa të ndryshme

      - Kuzhina

      - Tavolina dhe karrige me porosi

      - Soggiorno (soxhiorno)

      - Kolltuqe

      - Mobilje tualeti

 

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
📍  Adresa:Rruga Durres-Shijak perball kantines Gjergj Kastrioti