340x230    340x230

🏡 sherbime it dhe marketing

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj sherbimi ndertimi faqe web per prezantim personal dhe biznes si dhe websajte woocommerce per shitje dhe marketing online .gjithashtu ofroj nderim aplikazionesh web dhe crm te personalizuara sipa...
19/10/2022 13:13

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
We were born as a digital house 20 years ago. our foundational strength in digital could not have better prepared us as we evolved into a full-service marketing and branding agency. we are looking ...
07/09/2022 02:18

Zona: Narte
Hedh program deti maxsea me harta, rruge dhe ngecje.harte e kompletuar.perdoret per cdo lloj mjeti lundrimi por kryesisht e kemi shituar per anije peshkimi.ka rruge dhe ngecje qe nga himara,durresi,vj...
04/09/2022 10:23

Zona: Qender
Keni probleme me laptopin pc-ne apo printerin tuaj? zgjidhja eshte vetem nje telefonate larg. kontakto: 0694031711 per cdo problem ...
04/09/2022 10:18

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Dizenjoj logo ne adobe illustrator sherbimi perfshin: - imazh vektor (kualiteti nuk do ndryshoje nese zmadhohet imazhi) - 2 here ripunim i punes nese nuk ju pelqen ose doni te shtoni dicka. - per...
04/08/2022 01:06

Zona: Qender
Web design dheamp; logo design ofron per te gjitha bizneset:dhenbsp;📑ndertim faqesh website🏷️koncept te ri te logos se biznesit tuaj🔖risjellja e logos ne realitet 3d...
18/07/2022 09:00

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
...
07/06/2022 23:14

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✅dhenbsp; 92 degrees life solition ofron:🖥️ sherbime web🏷️krijimin e faqeve web per biznese ekzistuese ose biznese te rejadhenbsp;📍krijimin e dyqaneve ne amazon dhe e-bay📲📞te inte...
28/05/2022 06:16

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Mediat sociale jane nje mjet mjaft i fuqishem i komunikimit. ato mund te ndihmojne kompanite te arrijne klientet shpejt dhe lehte. kjo i ndihmon ato qe te rrisin pranine e tyre online. sherbimet q...
21/05/2022 15:56

Zona: Don Bosko
Shtojme ndjekes ne platformat tuaja online:dhenbsp;💭 instagramdhenbsp;🖥️ tik tok📲 facebook🎶 youtube etj💰cmime me te lira ne treg te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telef...
08/03/2022 11:10

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ofroj sherbimin tim si agjent imobiliar per shitje,blerjen, marjen dhe dhenien me qera te cdo lloj tipologjie prone. fusha ne te cilen ofroj sherbim: toke shitje-blerje dhe marje-dhenie me qera. am...
04/03/2022 23:15

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Misioni yne eshte te shfrytezojme teknologjine aktuale te kohes per te qene gjithmone ne te njejtin hap me zhvillimin e teknologjise. [b]sherbimet qe ofrojme[/b]: - faqe responsive dizenjimi res...
23/02/2022 12:03

Zona: Qender
Internet xhoni printime-skanime-formatime ofron nje sere sherbimesh si printime, skanime dhe sherbime ne portalin e-albania. gjithashtu ne ofrojme sherbime te tjera si formatime dhe instalime software...
19/10/2021 11:48

Zona: Qender
Plane te lira hostimi duke filluar nga 1.99 € ne muaj. https://domain.kos.al/hosting get kos.al domain name starting at 10.49 euro/yr . https://domain.kos.al ...
08/09/2021 11:07

Zona: Komuna e parisit
Bonnle.al eshte nje agjensi digjitale e cila dizenjon dhe nderton faqje interneti dhe sisteme menaxhim. bonnle.al ofron këto shërbime: - web design / dizenjimi dhe skicimi i pamjes se faqjeve ...
10/07/2021 22:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet desktop hp elite. 250 tbyte + ekran dell , me program dj - otsav + 60 gb muzike te zgjedhur (putumayo world music) te renditur ne program. cmimi 2500 euro i diskutueshem . i parshtatshem per co...
28/05/2021 11:29

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Krijojmë faqe web-i profesionale, moderne dhe të aksesueshme nga celulari apo tableti, që do t'ju ndihmojë të arrini strategjinë e marketingut tuaj, duke filluar nga €250. na kontaktoni pë...
08/05/2021 11:19

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Pakete e plote per biznesin tuaj per vetem 249€. 📲per me teper informacion kontaktoni ne email: [email protected] 📞ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit:...
23/04/2021 19:12

Zona:
Ofrojme sherbime media productions, si virtual tours, audio dheamp; video productions, aerial photography, vr photo dheamp; video 360º. gjithashtu ofrojme edhe sherbime marketingu si : 🔖web desig...
02/04/2021 11:15

Zona: Don Bosko
Me eksperienc mbi 4 vjecare ne treg dhe me nja staf profesionist ne ofrojme per te gjithe klientet sherbime si: 🔖graphic design🖥️social media marketing.📞📲te interesuarit te kontaktojne n...
06/02/2021 15:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim