Ofroj sherbim si Agjent Imobiliar per shitjen, blerje, marjen dhe dhenien me qera te cdo tipologjie prone Tirane

Sherbime it dhe marketing 04/03/2022 23:15 Post ID: 59979


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 53

⏩ Ofroj Sherbimin Tim SI Agjent Imobiliar per shitje,blerjen, marjen dhe dhenien me qera te cdo lloj tipologjie prone


✅ Fusha ne te cilen ofroj sherbim:
💠Toke shitje-blerje dhe marje-dhenie me qera
💠 Ambient biznesi shitje-blerje dhe marje-dhenie me qera
💠 Shtepi private ose Vila Shitje-Blerje dhe marje-dhenie me qera
💠 Apartamente te tipologjie te ndrryshme shitje-blerje dhe marje-dhenie me qera
💠Hotel shitje-blerje dhe marje-dhenie me qera

📍 Adresa: Rruga e Elbasanit, Tirane
📲 Per me shum informacion rreth tregut Imobiliar dhe nese doni te dini sesa e ka vleren prona juaj me kontaktoni ne numrin e telefonit!

Ky sherbim eshte pa pagese