Computer per Bar Me program dj te instaluar dhe +50gb muzike Tirane

Sherbime it dhe marketing 28/05/2021 11:29 Post ID: 36064


Pagesa 2,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 50

💻 Shitet desktop Hp elite.

✅ 250 tbyte + ekran dell , me program dj - Otsav + 60 gb muzike te zgjedhur (putumayo world music) te renditur ne program.

💰Cmimi 2500 euro i diskutueshem .

✔️ I pershtatshem  per cocktail bar, beach bar ose restorant 

📍 Adresa: Rruga 5 Maji, Tirane

📲 Per me shume informacion na kontakoni ne numrin tone te telefonit!