SUPER OFERTE PER BIZNESIN TUAJ! Tirane

Sherbime it dhe marketing 23/04/2021 19:12 Post ID: 32528


Pagesa 249 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 51

✅ PAKETE E PLOTE PER BIZNESIN TUAJ PER VETEM 249€.


📍 Adresa: Rruga 5 Maji, Tirane

📲Per me teper informacion kontaktoni ne email: [email protected]

📞Ose na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!