Blueberry Solutions shpk Ofron sherbime IT dhe MARKETING per biznese Tirane

Sherbime it dhe marketing 08/10/2020 14:31 Post ID: 1337


Pagesa 150 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 216

💻 Blueberry Solutions shpk
Jemi te specializuar ne sherbimet web, Blueberry ju konverton ne nje histori suksesi online.
-
✅ SHERBIMET:

1. Faqe Interneti
I japim jete vizionit tuaj per te ndertuar nje faqe interneti qe ju perfaqeson ne boten virtuale.

2. Brand Identity
Ju ndihmojme te krijoni nje identitet te forte e te suksesshem per biznesin tuaj.

3. Web & Graphic Design
Ofrojme shije dhe kreativitet per te perfaqesuar biznesin tuaj ne boten virtuale.

4. Marketingu Online
Ndihmojeni biznesin tuaj te renditet nder te paret ne motoret e kerkimit si google, bing apo yahoo.

5. Google Adwords
Google Adwords eshte sherbimi me pagese i Google qe ju mundeson te jeni ne faqen e pare .

6. Social Media
E fuqizojme biznesin tuaj duke perdorur fuqine e mediave sociale si: facebook, google, linkedin, twitter.

7.Online Copyright
Permbajtja e profilit tuaj ne web eshte e mbrojtur nga pirateria dhe plagjiatura

8. Konsulence
Keshillim te specializuar per te marre fryte maksimale nga prezenca juaj ne web.

9. Mirembajtje faqesh
Ju ofrojme ndihme ne mirembajtjen e faqeve ekzistuese ose te atyre qe do krijoni me Blueberry.

10. Web Hosting
Ofrojme hapesire per te hostuar faqen tuaj.

11. Certifikim Sigurie
Ne perkujdesemi qe profili i biznesit tuaj ne web te kete siguri maksimale dhe mbrojtje kunder nderhyrjeve te jashtme.

12. Domain .al
I japim identitet faqes tuaj me domain shqiptar.

📍 Zyrat Qendrore
Rr. Kavajes, 'Condor Center', Kati 3 , Tiranë, Shqipëri(+355) 69 833 3723
[email protected]

[i]Elbasan[/i]
Qendra Tregtare Dardanet Kati 2-te, prane Elbasan Arena,
Elbasan, Shqipëria [email protected]

📲 Per me shume informaacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!