Mediaweb ofron Sherbime Web development/Design, Aplikacione IOS dhe Android, Digital Marketing, PR dhe SEO Tirane

Sherbime it dhe marketing 05/01/2020 21:17 Post ID: 1335


Pagesa 100 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 195

💻  Mediaweb

➡️ Ofron Sherbime IT & Marketing per Biznesin tuaj

Le të gjejmë një zgjidhje që do të ndihmojë biznesin tuaj të rritet.

✅ Sherbimet:
💠 Web Development/DESIGN
💠 APLIKACIONE iOS dhe Android
💠 Foto & Video 360°
💠 Digital Marketing
💠 PR & SEO
💠 Produksion Videosh
💠 Graphic Design/Printime
💠 Regjistrar Hostimi/Domaini📍 Adresa: Rruga Abdyl Frashëri, përball Librit Universitar, 1001, Tiranë
📲 Per me shume infromacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e e-mail!
📩 E-mail: [email protected]