340x230    340x230

🏡 sherbime formimi dhe edukimi

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Qender
Kopshti ivina: ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin e pare ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlera e tyre, si dhe mjaft gjera interesante perreth, do te mesojne rreg...
28/11/2022 11:31

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat? mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pasion...
17/11/2022 10:37

Zona: Fresku/Linze
Kids kopsht dhe cerdhe ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje. kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj, trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesi...
09/11/2022 07:58

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Kurse individuale ne qendren “xhesond education” per matematike dhe fizike, per ciklet fillore dhe te mesem. cdo dite nga ora 15:00 - 21:00. ju mirepresim! ...
20/10/2022 20:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Jam mesuese per femijet me aftesi te kufizuara,sindrome down,autike,prapambetje mendore etj.jam e perkushtuar per punen qe bej. ...
04/10/2022 17:11

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Qëndra kampionët ofron shërbim passhkollor për të gjithë fëmijët nga klasa e parë deri në klasën e pestë. asistim në çdo vështirësi për perfundimin e detyrave shkollore. ushqim dhe ...
29/09/2022 14:46

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Specifikimi teknik kombetar pershkruan nje sistem menaxhimi per sherbimet e ofruara nga shkollat e gjuheve te huaja dhe nga organizatat qe ofrojne sherbime trajnimi ne fushen e arsimit te mesem. ✅p...
29/09/2022 14:40

Zona: Komuna e parisit
Me nje staf profesionist dhe me eksperience ne kete fushe, kopshti jone u vjen ne ndihme te gjithe prinderve te cilet jane duke kerkuar nje ambjent cilesor per edukimin e femijeve tuaj. duke marre par...
29/09/2022 14:38

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Me nje eksperience shumevjecare, kopshti jone ofron komoditetin e duhur dhe gjithcka qe ben femijet tuaj te gezuar.dhenbsp;✅produktet dhe sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;📖anglishtdhenbsp;💃baletdh...
29/09/2022 14:37

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Instituti i edukimit barleti, nje organizem nderinstitucional me ne perberje te tij 9 pedagoge te jashtem, me tituj dhe grada shkencore te fituara brenda dhe jashte vendit, si dhe kontribute te njohur...
02/09/2022 10:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006. perse aldent? 1. aldent është ...
07/07/2022 13:53

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Autoshkolla "musha" eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuar. tek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d. teoria behet me kompju...
23/06/2022 13:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shkolle 2 vjecare stilist-modelist 'shkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje, ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy jua mundeson kete ëndërr , me ...
28/02/2022 15:35

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.dhenbsp;ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësishëm në edukimin e pë...
12/01/2020 20:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim