Qendra Performance ofron kusre Kenge, Pikture, Kitare, Piano, Balet klasik, Aktrim, Zumba dhe pilates, Bateri dhe Violine Tirane

Sherbime Artistike 26/09/2023 17:21 Post ID: 1831

Pagesa

2,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 508
File list: 3.png,

💃 Qendra Performance

Ofrojme kurse ne dege te Artit si:

💠 Piano

💠  Kitare

💠 Violine

💠 Bateri

💠 Kenge

💠 Balet Klasik

 💠Hip-Hop

💠 Pikture

💠 Aktrim

💠 Zumba & Pilates per zonjat dhe zonjusha

 📍Adresa 1. Na gjeni prane Liceut Artistik, 50 m mbi Drejtorine e Higjenes, perballe Perfect Fitness

📍 Adresa 2.Na gjeni tek pallati perballe Kristal Center, Tirana, AlbaniaJu mirepresim!

📲 Per me shume informacion ose per regjistrime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje