340x230    340x230

🏡 sherbime artistike

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Festat po afrojne, pikturoni bizneset tuaja me ne! ...
15/11/2022 17:44

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Lovedheamp;dance- ofron kurse te kercimeve latine si: salsa, bachata, merengue, cha cha cha, rueda de casino, bali di gruppo, jive, rumba, tango. behuni pjese e grupit! meso si te ndjekesh rit...
10/10/2022 22:40

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Bejme punime dore me grep sipas porosive , mund te realizojme punime nga me te ndryshmet kundrejt porosive . bejme dantella dhe punime te tjera. marim porosi....
25/09/2022 16:28

Shkoder - Çifteli

Zona: Qender
Çifteli e punuar në mënyrë artizanale ...
22/09/2022 20:17

Tirane - Kurse Piano

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Ofroj kurse pianoje per femije (fillestare dhe jo fillestare). kam 12 vjet qe studioj ne degen e pianos, dhe momentalisht studente ne universitetin e arteve tirane. jam shume e komunikueshme dhe e aft...
07/02/2021 16:54

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ofrojme kurse ne dege te artit si: piano, kitare, violine, bateri, kenge, balet klasik, hip-hop, pikture, aktrim, zumba dhe pilates per zonjat dhe zonjushaadresa 1. na gjeni prane liceut artistik, 50 ...
12/01/2020 21:48

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Studio kavaletne jemi pedagogë dheamp; studentë të mrekullueshëm dhe krijues të artit në studio kavalet. ne dëshirojmë të mësojmë, të eksplorojmë, të mendojmë, të ndjejmë, të shohim ...
11/01/2020 01:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofrojme sherbime artistike si qendistari, dhe produkte te personalizuara.dhenbsp;bluza, veshje, mbulesa te personalizuara me shkrime te porositura prej jush.set çarçafësh për të rritur dhe fëmij...
10/01/2020 19:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim